Slide background
Slide background

Překlady

Překlady přijímáme a dodáváme v jakémkoliv požadovaném formátu a graficky přizpůsobeném zadání. Překlady jsme dle požadavků zákazníka schopni realizovat v expresních termínech, korektury překladů jsou zajišťovány rodilými mluvčími.

Společnost Viggen s.r.o. nabízí překlady textů se speciálním nebo technickým zaměřením, naší specializací jsou překlady z oblasti práva, ekonomie, financí, strojírenství, dopravy. Vysokou kvalitu námi nabízených překladatelských a tlumočnických služeb potvrzuje skutečnost, že je agentura Viggen smluvním partnerem Evropské komise.

Našim klientům umožňujeme široký výběr různých jazykových kombinací pro přímé překlady, bez použití překladu do češtiny jako mezistupně; takový postup je výrazně kvalitnější a efektivnější.

Poskytujeme překladatelský servis nejen pro překlady obecných textů, ale také odborných, právních a uměleckých. Nabízíme také možnost úředního ověření překladů, tedy verifikaci překladu kulatým razítkem, například pro potřeby soudů.

Zajišťujeme:

  • Standardní překlady do všech evropských a vybraných světových jazyků
  • Soudní překlady
  • Překlady ekonomických textů
  • Překlady technických textů
  • Překlady právních textů
  • Multilingvální překlady
  • Překlady pro EU, EK

Termín překladů:

Standardně zpracováváme překlady do tří pracovních dnů, na přání zákazníka zajišťujeme překlady i v expresních termínech, v závislosti na délce textu i do 1 hodiny. U překladů většího rozsahu vyhotovujeme zakázky dle dohody se zadavatelem v co nejkratších lhůtách.

Zajištění kvality překladů:

Překlady pro Vás vyhotovujeme již od roku 1993, po celou dobu našeho působení zakázky zpracovávají výhradně kvalifikovaní překladatelé. Společnost Viggen s.r.o. uplatňuje při své činnosti systém řízení kvality dle ISO 9001. Naši překladatelé využívají překladatelské nástroje (CAT) – TRADOS, TRANSIT, WORD FAST a další.